Світлодіодний світильник Feron AL537 20W 4000К Стильний і сучасний світлодіодний накладний світильник з візерунком на плафоні. Чудова модель настінно-стельового світильника для інтер'єру спалень, віталень і інших житлових приміщень. Можуть також використовуватися для освітлення адміністративно-офісних приміщень, інтер'єру готелів, кафе і ресторанів. Виготовлений з легких матеріалів, простий в монтажі, економічний і довговічний. Завдяки світлодіодним технології дозволяє економити 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і 85% в порівнянні з галогенними лампами. Має значний ресурс роботи в 30000 годин, завдяки використанню новітніх технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 см |
| Довжина | 330 см |
| Ширина | 330 см |
- Ціна: 825 ₴




