Світлодіодний світильник Feron AL9050 9W 4000К - сучасний вбудований світильник з ефектом мерехтіння (зоряного неба) під час світіння. Має ЕМС-фільтр, який не створює електромагнітних завад для роботи інших технічних пристроїв. Виготовлений з легких матеріалів, простий в монтажі, економічний і довговічний. Завдяки світлодіодним технології дозволяє економити 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і 85% в порівнянні з галогенними лампами. Має значний ресурс роботи в 30000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 720 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 см |
| Діаметр | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 90 мм |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 212 ₴




