Світлодіодний світильник Feron AL704 - це сучасний світильник типу Frameless, який може використовуватися для освітлення як житлових, так адміністративно-офісних приміщень, готелів, кафе, ресторанів тощо.
Основні переваги світильника:
Дизайн і конструкція. Безрамковий корпус світильника виглядає цілісною конструкцією без зайвих елементів. Об'ємний і одночасно тонкий плафон забезпечує бічне світіння торцевої частини світильника, збільшує кут розсіювання світла.
Зручність монтажу. Модель обладнана механізмом регулювання вбудованого розміру світильника. Це забезпечує максимальну зручність монтажу.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні зі звичайними настільними лампами.
Комфортне світло. Забезпечує комфортне, якісне, екологічне та безпечне для очей освітлення.
Якість конструкції. Якісний приємний на дотик пластик, сучасні електронні компоненти і комплектуючі, що забезпечують надійну і тривалу роботу світильника.
Ресурс роботи. 30 000 годин
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1020 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Діаметр | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 40-90 мм |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 222 ₴



