Світлодіодний світильник Feron AL705 - це сучасний світильник типу Frameless, який може використовуватися для освітлення як житлових, так адміністративно-офісних приміщень, готелів, кафе, ресторанів тощо.
Основні переваги світильника:
Дизайн і конструкція. Безрамковий корпус світильника виглядає цілісною конструкцією без зайвих елементів. Об'ємний і одночасно тонкий плафон забезпечує бічне світіння торцевої частини світильника, збільшує кут розсіювання світла - 180 °.
Зручність монтажу. Модель обладнана механізмом регулювання вбудованого розміру світильника. Він вдосконалену конструкцію, в порівнянні з моделлю АL704, і забезпечує одягну фіксацію і зручний режим регулювання самого механізму.
Надійний драйвер. Світильник оснащений якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильника в діапазоні напруг 85-265V і додатково оснащений захистом від імпульсних перевантажень.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні зі звичайними настільними лампами.
Комфортне світло. Забезпечує комфортне, якісне, екологічне та безпечне для очей освітлення.
Якість конструкції. Висока якість матеріалів і збірки. Розсіювач виконаний з якісного полікарбонату з високою термостійкістю.
Ресурс роботи. 30 000 годин
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 2040 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 см |
| Діаметр | 170 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 70-150 мм |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 417 ₴



