
Світлодіодний світильник Feron AL527 7W 2700K
- Немає в наявності
- Код: 28654
174 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Feron є аналогом світильників типу downlight. Використання світлодіодного світильника дозволяє заощадити 90% електроенергії, в порівнянні зі світильниками в яких використовуються лампи розжарювання, більше 50%, в порівнянні з тими, у яких використовуються енергоощадливі лампи. Мають значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні і УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь і відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні і монтажі. Світлодіодні світильники TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торгових, громадських і інших приміщень.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 7 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 3000K |
| Світловий потік | 560 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 108 см |
| Висота | 28 см |
| вбудовуваний розмір | 78мм |
- Ціна: 174 ₴



