
Світлодіодний світильник з датчиком руху Feron AL3009 12W
- Немає в наявності
- Код: 29900
344 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник з датчиком руху Feron AL3009 12W- накладний світлодіодний світильник з інфрачервоним датчиком руху. Датчик управляє включення світильника при попаданні людини в радіус дії датчика при освітленості нижче 60 Лк. Світильник працює тільки в той момент, коли це потрібно. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 90% електроенергії, в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання і 40% в порівнянні з енергоощадливими лампами. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні і УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь. Він легко монтується, завдяки елементам кріплення, які поставляються в комплекті. Застосовується для освітлення допоміжних приміщень житлових і адміністративних будівель: комор, сходових прольотів, коридорів, санвузлів, ванних кімнат та ін.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Так |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 840 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Овал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 102 см |
- Ціна: 344 ₴


