
Світлодіодний світильник Feron AL5020 18W 6500K
- Готово до відправки
- Код: 32410
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL5020 18W 6500К - є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 50% електроенергії, в порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8. Має значний ресурс роботи в 30000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння. Призначений для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, складських, виробничих і підсобних приміщень, АЗС та інше.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 185 ₴



