Настільний світильник Feron DE1727 в стилістиці традиційної настільної лампи 60-х ідеально підійде як для класичного, так і для сучасного інтер'єру. Модель можна використовувати за прямим призначенням: навчання, читання, робота і як прикраса інтер'єру.
основні переваги
Кнопка на підставі світильника і гнучка ніжка дозволяють легко вмикати-вимикати і направляти світло в потрібному напрямку.
Відмінно підійде школярам - світло світильника не спотворює кольору (Ra> 80), комфортний, рівномірний і безпечний для очей.
Модель економить до 80% електроенергії завдяки вбудованим світлодіодам
додатково
Модель представлена в двох кольорах: білий і чорний з мережевим шнуром 1,2 м в комплекті
Гарантія 1рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Діаметр | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 516 ₴







