
Світлодіодний світильник Feron AL522 9W білий
- В наявності
- Код: 32400
298 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Feron AL522 9W накладний світлодіодний світильник з світлодіодом типу COB. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 90% електроенергії, в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання, і 40% в порівнянні з енергоощадливими лампами. Має значний ресурс роботи в 50 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння, також має зручне регулювання напряму світлового променя. Використовується в якості як основне, так і акцентне освітлення в сфері декоративної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе і ресторанів, виставкових залів, галерей та ін.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 350 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 298 ₴


