Накладний світлодіодний світильник Feron AL540 може використовується в якості як основного, так акцентного освітлення в сфері декоративної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе і ресторанів, виставкових залів, галерей та інше. Світильник має стильний і лаконічний дизайн з обрамленням основи світильника з матового акрилового полімеру, який створює ефект м'якого декоративного світіння при включеному світильнику. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 90% електроенергії, в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання, і 40% в порівнянні з енергоощадливими лампами. Має значний ресурс роботи в 50 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння.
ДИЗАЙН ПОЄДНУЄТЬСЯ З ТРЕКОВИМИ СВІТИЛЬНИКАМИ AL119
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кут розсіювання | 35 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 14 Вт |
| Світловий потік | 1190 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 см |
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 262 ₴






