
Трековий світильник Feron AL102 12W 2700К чорний
- В наявності
- Код: 01705
552 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Однофазні трекові системи - дуже популярне рішення у сфері інтер’єрної підсвітки торговельних, житлових та інших приміщень. Це найкращий варіант для створення акцентного освітлення, вони підкреслюють деталі інтер’єру або можуть перетворити будинок у справжню арт-галерею.
Трекові світильники Feron® мають кут розсіювання 35° та можуть переміщуватись по всій довжині шинопроводу, що дозволяє використовувати їх як для акцентної підсвітки, так і для основного освітлення. У світильників зручно регулювати напрямок світлового променя: на 360° по горизонтальній осі, на 90° по вертикальній осі. Міцний корпус із алюмінію, якісні електронні компоненти та комплектуючі, які забезпечують тривалий ресурс роботи в 50000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 2700К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міцність | 12 Вт |
| Світловий потік | 960 |
| Кут розсіювання | 35° |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 80*180*170mm |
| Основна | |
| Спосіб підключення | Однофазний |
- Ціна: 552 ₴









