
Трековий світильник Feron AL105 40W 4000К чорний
- В наявності
- Код: 29696
1 690 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Однофазні трекові системи - дуже популярне рішення в сфері декоративної підсвітки торгових, житлових та інших приміщень. Це кращий варіант для створення спрямованого освітлення, вони підкреслюють деталі інтер'єру або можуть перетворити будинок в справжню арт-галерею.
Трекові світильники Feron® мають кут розсіювання 35 ° і можуть переміщатися по всій довжині шинопроводу, що дозволяє використовувати їх як для підсвітлення, так і для основного освітлення. У світильниках зручно регулювати напрямок світлового променя: 360 ° по горизонтальній осі на 270 ° по вертикальній осі. Міцний корпус з алюмінію, якісні електронні компоненти і комплектуючі, які забезпечують тривалий ресурс роботи в 50000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб підключення | Однофазний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Світловий потік | 3600 |
| Кут розсіювання | 35° |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 95*200*150 mm |
- Ціна: 1 690 ₴










