
Трековий світильник Feron AL107 14W 4000К чорний
- В наявності
- Код: 32476
718 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Трековий світильник в лаконічному дизайні, може використовуватися для освітлення житлових, торгових, адміністративно-офісних приміщень, кафе, ресторанів і готелів.
Завдяки широкому куту розсіювання світлового променя світильник підходить як для акцентного, так і для основного освітлення.
Особливості та переваги трекових світильників AL107
Якісна електроніка. Якісний вбудований драйвер забезпечує стабільну роботу світильника в діапазоні напруг 170-265V. Драйвер укомплектований фільтром, що перешкоджає електромагнітному впливу світильників на роботу засобів зв'язку, теле і радіо приймачів, пристроїв пожежної сигналізації та інший технічний пристрій.
Функціональність. Має найширший кут розсіювання в своїй групі, що дозволяє використовувати його для вирішення різних завдань в освітленні.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають звучне регулювання напряму світлового променя: 350 по горизонталі і на 90 по вертикалі.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, якісні електронні компоненти і комплектуючі. Ступінь захисту ІР40.
Якість світла. Високий індекс передачі кольору Ra> 80 дозволяє максимально реалістично і чітко передати колів освітлювальних предметів.
Економічність. Світильники є повним аналогом стандартних трекових світильників під галогенові лампи. Забезпечує економію електроенергії до 70% в порівнянні з використанням галогенних ламп.
Тривалий ресурс роботи світильників 50000 годин
Дизайн поєднується з акцентним світильником AL 541
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 138 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 1190 |
| Основна | |
| Спосіб підключення | Однофазний |
- Ціна: 718 ₴






