
Карданний світильник Feron AL203 3xCOB 12W білий
- В наявності
- Код: 29775
714 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карданний (регульований) світлодіодний світильник використовується в якості як основного, так і акцентного освітлення, оскільки дозволяє регулювати напрямок світлового потоку. Кут нахилу світильника складає до 30º в кожній з двох площин. Це забезпечує гнучкість при плануванні світлових акцентів, надаючи можливість створення яскравого освітлення однієї або декількох зон, чи акцентовано підсвічувати окремі об'єкти. Найчастіше використовується у сфері інтер'єрної підсвітки торговельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторани, виставкових залів, галерей, а також побутових приміщень.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр врізного отвору | 350*125 мм |
| Матеріал розсіювача | Прозора лінза |
- Ціна: 714 ₴




