Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карданний (регульований) світлодіодний світильник використовується в якості як основного, так і спрямованого освітлення, оскільки дозволяє регулювати напрямок світлового потоку. Кут нахилу світильника становить до 30º в кожній з двох площин. Це забезпечує гнучкість при плануванні світлових акцентів, надаючи можливість створення яскравого освітлення однієї або декількох зон, або акцентовано підсвічувати окремі об'єкти. Найчастіше використовується в сфері декоративної підсвітки торгових і адміністративних приміщень, кафе і ресторани, виставкові зали, галереї, а також побутових приміщень.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Може монтуватися на стелі Грильято
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Світловий потік | 5200 лм |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр врізного отвору | 345*165мм |
- Ціна: 1 418 ₴





