
Світлодіодний світильник Feron AL251 30W 4000K
- В наявності
- Код: 32617
1 132 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Feron AL251 30W 4000K- вбудований неповоротний світильник. Лінійка світильників серії Professional - це сучасні освітлювальні прилади, розроблені спеціально для сегмента комерційного освітлення і призначені, перш за все, для освітлення торгових, адміністративно-офісних, громадських, медичних та інше. Типів приміщень. Дизайн і конструктивне рішення світильника розроблені й оптимізовані саме для потреб і завдань, які вирішують фахівці зі сфери комерційного освітлення. Світильники мають зручне регулювання напряму світлового променя: 360 ° по горизонтальній осі, на 45 ° по вертикальній осі.Використання світильника Feron Professional забезпечує економію електроенергії до 80%, в порівнянні зі звичайними лампами. Світильник оснащений вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруги 170-265V. Світильник має потужний радіатор, який створює необхідний рівень охолодження світлодіодів в умовах експлуатації, властиві сфері комерційного освітлення. Це запобігає їх завчасної деградацію і забезпечує стабільний світловий потік протягом всього ресурсу роботи. Ресурс таких світильників становить 50000 годин.
Гарантійній термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Світловий потік | 2550 лм |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 190 мм |
| Діаметр врізного отвору | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс в кольоропередачі | 80 |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Тип світлодіодів | LED COB |
| Кут розсіювання | 60° |
- Ціна: 1 132 ₴



