
LED прожектор автономний VIDEX VL-FSO-1005 30W 5000K ( попереднє замовлення)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25743 / VL-FSO-1005
5 273 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Автономний прожектор VIDEX, який працює абсолютно автономно і заряджається від сонячної панелі. Використовуючи цей прожектор, ви будете абсолютно незалежні від проблем з можливою відсутністю електроенергії у вас вдома або на дачі, оскільки акумуляторна батарея (вбудована в прожектор) заряджається протягом цілого дня від сонця, завдяки чому він зможе працювати автономно до 12-ти годин. Даний світлодіодний прожектор доцільно використовувати всюди, де немає можливості підключитися до електромережі або ж навантаження по електромережі дуже обмежена.
Головною перевагою використання прожектора на сонячній батареї є відсутність будь-яких витрат на електроенергію, а також:
• Джерелом світла служать світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне і спрямоване освітлення;
• Тривалий термін експлуатації без необхідності в технічному обслуговуванні;
• Захист за стандартом IP65 дозволяє використовувати прожектор в будь-яких погодних умовах;
• Швидкий і зручний монтаж;
Перед першим використанням рекомендується повністю зарядити прожектор. Для увімкнення світлодіодного прожектора необхідно натиснути кнопку «ON» («Увімк.») на пульті дистанційного керування. Увімкнення та вимкнення світлодіодного прожектора здійснюється примусово, незалежно від часу доби. За допомогою пульта дистанційного керування можна обрати необхідний режим та регулювати яскравість прожектора.
Режим AUTO: Натиснути кнопку «AUTO», прожектор подасть короткий світловий сигнал один раз. Кнопка «AUTO» активує автоматичний режим прожектора: перша година - 100% яскравості; друга година - 80% яскравості; з третьої по шосту годину включно - 60% яскравості; сьома година - 50% яскравості; з восьмої години і до вимкнення - 30% яскравості.
Кнопка«М» дозволяє обрати режими датчика руху:
• Режим А: Натиснути кнопку «М», прожектор подасть короткий світловий сигнал ДВІЧІ. При даному режимі прожектор реагує та освітлює на 100% яскравості за наявності руху та на 20 % за його відсутності.
• Режим Б: Натиснути кнопку «М», прожектор подасть короткий світловий сигнал ТРИЧІ. Світло вмикається на 100% яскравості за наявності руху та вимикається через хвилину за його відсутності. Для вимкнення режимів необхідно натиснути на кнопку «M» після режиму Б. При освітленості навколишнього середовища нижче 50 Лк, прожектор вмикається і працює в автоматичному режимі.
• "3H" вмикає прожектор вночі на 3 години.
• "5H" вмикає прожектор вночі на 5 годин.
• "8H" вмикає прожектор вночі на 8 годин.
Прожектор запам'ятовує попередні налаштування і застосовує їх при наступному ввімкненні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4300 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 3.2 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2600 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 3 років |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Ємність акамулятора | 30 Ah |
| Потужнінсть сонячної панелі | 100 W |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кут випромінювання світла | 90 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Розміри | |
| Висота | 25.1 см |
| Довжина | 28.2 см |
| Ширина | 4.2 см |
| Розмір | |
| Розмір панелі | 535mm х 350mm х 25mm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
- Ціна: 5 273 ₴






