
LED прожектор PREMIUM VIDEX VL-F2-305G-12V 30W 5000K AC/DC12-48V
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 25960 / VL-F2-305G-12V
770 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний прожектор Videx 12V- високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального і декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних садиб і промислових підприємств. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Корпус LED прожектора має сірий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин.
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ, Для освітлення ландшафтів |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2700 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 650 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Розміри | |
| Довжина | 19.7 см |
| Висота | 17.8 см |
| Ширина | 2.9 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 75 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
- Ціна: 770 ₴



