
LED світильник висотний ХайБей VIDEX VL-HBe-1005W 100W 5000K білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24352 / VL-HBe-1505W
4 781 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник висотний High Bay VIDEX 100W 5000K - це високопотужний світильник промислового типу. Світильник VIDEX служить для заміни звичайного освітлення в різних складських та виробничих приміщень, а також для використання в промислових системах освітлення, де безперервне освітлення потрібно 24 години на добу 7 днів на тиждень. Виріб оснащений легким і міцним корпусом з алюмінієвого сплаву. Він не перегрівається, а його лампа здатна виробляти рівний яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого періоду часу.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення (100000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Не містить шкідливих речовин. Світильник монтується за допомогою підвісів у вигляді ланцюга, легко регулюється по довжині і кріпиться на розтяжках або нерухомих опорах.
Для підключення безпосередньо до мережі з напругою 220В, світильник обладнаний драйвером, який забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 100-240В.
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Максимальна сила струму | 500mA |
| Напруга мережі | 140-240 V |
| Енергоефективність: | 150 Lm/W |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Діаметр | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 250 В |
| Міцність | 100 Вт |
| Світловий потік | 15000 |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Термін служби | 5 років |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення по мобільності | Стаціонарне |
| Тип харчування | Мережа |
| Кут світла | 120 град. |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 4 781 ₴




