
LED панель VIDEX VL-PU406W 40W 6200K Антиблікова (UGR <19)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25876 / VL-PU406W
1 445 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна панель VIDEX 40W 6200K матова 600х600 є джерелом якісного освітлення і призначена для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ, торгових площ. Може використовуватися практично в будь-якому інтер'єрі, не займаючи зайвого місця і доповнюючи його. Можливі вбудований і накладний типи монтажу. Можуть бути різні варіанти до підвісних стель. Можна монтувати на стелю і на стіни. Вбудований монтаж можна здійснити доповнивши декоративну панель підвісної стелі типу «Армстронг» світлодіодним. Для накладного монтажу знадобляться додаткові пристосування, які не входять до комплекту.
URG - показник дискомфорту світла. Панель залишає менше відблисків на моніторах комп'ютерів та інших відображають поверхнях. URG <19 - світло м'який і рівний. Не викликає роздратування і втоми очей. Під час роботи панелі відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 6200К (денне світло). Кут розсіювання світла - 100 °, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кут розсіювання | 100 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Колірна температура світла: | 6200K |
| Якість світла | 80 Ra |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1800 г |
| Висота | 10.8 см |
| Довжина | 595 см |
| Ширина | 595 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,95 |
| Максимальна сила струму | 195 |
| Матеріал розсіювача | Багатошаровий матовий акриловий полімер |
- Ціна: 1 445 ₴



