
Трековий світильник Feron ML330 білий
- В наявності
- Код: 40131
370 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Модель трекових світильників ML330 під лампу MR16 GU10 доповнює асортимент трекових світильників Feron.
Трекові світильники в лаконічному стриманому дизайні можуть використовуватися для створення декоративної підсвітки житлових, торгових, адміністративно-офісних та інших приміщень, кафе, ресторанів, виставкових залів, галерей і т.д.
Переваги та відмінні риси світильників ML330:
Ергономіка. Переміщення світильників по всій довжині шинопроводу дозволяє створювати необхідні акценти в освітленні.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають зручне регулювання напряму світлового променя: на 330 ° в горизонтальній площині на 90 ° у вертикальній площині.
Управління світлом. Оснащені патроном GU10, тому ви самі можете вибрати лампу для них, і таким чином управляти бажаною яскравістю і температурою свічення.
Естетичність конструкції. Світильнки мають знімне фіксує кільце, яке перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільної конструкцією без зайвих елементів і зазорів.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж і надійну фіксацію.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, якісні електронні компоненти і комплектуючі.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 204 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Основна | |
| Спосіб підключення | Однофазний |
- Ціна: 370 ₴







