
LED панель VIDEX VL-Pb486W 48W 6000K матова
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25464/ VL-Pb486W
820 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна панель VIDEX 48W 6000K матова 600х600 призначена для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ, торгових площ. Може використовуватися практично у будь-якому інтер’єрі, не займаючи зайвого місця і доповнюючи його. Можливі вбудований та накладний типи монтажу. Можливі різні варіанти до підвісних стель. Можна монтувати на стелю і на стіни. Вбудований монтаж можна здійснити доповнивши декоративну панель підвісної стелі типу «Армстронг» світлодіодною. Для накладного монтажу знадобляться додаткові пристосування, які не входять до комплекту.
Панель має світловіддачу - 110Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 5280Лм. Джерелом світла слугують потужні світлодіоди з лінзами, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення.
Під час роботи панелі відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 6000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 160°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-250В. Може використовуватися як за низьких, так і за високих температур.
Використання панелі допускається тільки з драйвером, який входить в комплект. Не допускається використання декількох панелей з одним драйвером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 48 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 1350 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5280 лм |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колірна температура | 6000K |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Якість світла | 80 Ra |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
| Енергоефективність | 110 Lm/W |
| Матеріал розсіювача | Багатошаровий матовий акриловий полімер |
| Кут розсіювання | 160 |
| Тип світильника | Врізний |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Максимальна сила струму | 242мA |
- Ціна: 820 ₴





