
Короб кріплення для накладного монтажу світлодіодних панелей Videx (попереднє замовлення)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24397 / VL-PFS
530 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короб для накладного монтажу світлодіодних панелей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 600 см |
- Ціна: 530 ₴




