Топ

Світлодіодний лінійний світильник Videx 36W-5000K VL-BN-36125
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24257 / VL-BN-36125
540 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник VIDEX - це відмінна заміна люмінесцентних аналогів. Він є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Може використовуватися як в офісних так і в житлових приміщеннях.
Алюмінієвий корпус зі збільшеною товщиною допомагає сповільнити деградацію світлодіодів та значно продовжує термін служби світильника. Світлодіоди всередині розміщені під кутом, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон.
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для навчальних закладів, Для торгових площ, Для виставкових залів, Для офісних приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність | 36 Вт |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 1210 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 |
- Ціна: 540 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці



