
LED світильник лінійний VIDEX 27W 5000K VL-BN-27065
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25534 / VL-BN-27065
422 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник VIDEX - це відмінна заміна люмінесцентних аналогів. Він є джерелом якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Може використовуватися як в офісних так і в житлових приміщеннях.
Алюмінієвий корпус із збільшеною товщиною допомагає уповільнити деградацію світлодіодів і значно продовжує термін служби світильника. Світлодіоди всередині розміщені під кутом, дозволяє досягти рівномірного розподілу світла без темних зон.
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Світловий потік | 2970 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 292 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 615 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Міцність | 27 Вт |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Термін служби | 30000 років |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 422 ₴



