
LED світильник IP65 лінійний магістральний VIDEX 36W 1,2 М 5000K (VL-BNWL-36125)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24638 / VL-BNWL-36125
617 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник IP65 лінійний магістральний VIDEX 36W 1,2 М 5000K - призначений для освітлення торгових площ, складських, виробничих та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішніх впливів, широкий діапазон робочої температури і напруги. Світлодіодний лінійний світильник - дозволяє економити до 60% енергії в порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами. Економить на експлуатаційних витратах, пов'язаних з відсутністю необхідності ремонту і заміни ламп або комплектуючих. Простий в монтажі і підключенні. У комплекті клемна колодка.
Світильники даного типу можуть бути з'єднані в послідовне магістраль за допомогою штатних роз'ємів. Можливе об'єднання світильників різної потужності. Максимальна загальна потужність всіх світильників в магістралі - 360Вт.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус з високоякісного полікарбонату робить даний світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світлодіоди всередині розміщені так, що дозволяє досягти рівномірного розподілу світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 1220x46x38мм. .
Світильник лінійний володіє високим захистом від ударів IK08 і високим ступенем пило - і вологозахисту IP65.
Має світловіддачу - 90Лм / Вт. Сумарна сила світлового потоку складає 3240Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 200 °, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє в процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості включення і виключення (100000). Ресурс роботи - 30 000 годин. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-265В.
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 36 Вт/год |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Термін служби | 30000 років |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 617 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці



