
LED світильник круглий накладний VIDEX 18W 5000K VL-DLRS-185
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24626 / VL-DLRS-185
330 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник VIDEX є джерелом якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю.
Світильники поставляються в зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення Готові до установки прямо з упаковання.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 570 г |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна сила струму | 136 |
| Міцність | 18 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Кут розсіювання | 120 |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 330 ₴



