
Світлодіодна лампа Videx R50e 6W E14 4100K рефлектор
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24141 / R50e-06144
73 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX- доцільна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин. Термін придатності до використання обмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
ВСЕ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Струм споживання | 45 мА |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Кут свічення | 140 град. |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Частота струму | 60 Гц |
| Енергоефективність | 92 Lm/W |
| Якість світла | Ra >90 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 550 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,6 |
| Форма лампочки | R50 |
- Ціна: 73 ₴



