
Світлодіодна лампа VIDEX G9e 2.5W G9 4100K капсула
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24634 / VL-G9S-25224
77 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED лампа VIDEX G9e 2.5W G9 4100K призначена для акцентного і декоративного освітлення приміщень, та врізних, точкових або меблевих світильників. Тут вже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A +).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 220 до 240В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (100 000). Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (88Лм/Вт). Світловий потік - 220Лм.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 25 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 300 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 2.5 Вт |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G9 |
| Енергоефективність | 88 Lm/W |
| Якість світла | Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 220 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,5 |
| Максимальна сила струму | 23 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
- Ціна: 77 ₴



