
Світлодіодна лампа VIDEX C37eC3 6W E14 4100K свічка з регулюванням температури світла
- Немає в наявності
- Код: 24552 / VL-C37eC3-0614
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Нова лампа, запропонована в стандарті С37, дає можливість простого і зручного регулювання температури освітлення. Але головне - це можливість відкривається без будь-яких додаткових пристроїв або витрат. Регулювання яскравості освітлення встановлюється за допомогою стандартного вимикача. Конструкція лампи передбачає можливість
використання лампи в трьох положеннях: холодний, нейтральний і теплий білий колір світла
особливості:
- Можливість регулювання яскравості
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
- Спільна з вимикачами з підсвічуванням
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 55 Вт |
| Кут свічення | 300 град. |
| Максимальна колірна температура | 6200 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Струм споживання | 45 мА |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E14 |
| Формфактор | С37 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 540 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,6 |
- Ціна: 67 ₴

