
Світильник Feron ML302-A білий
- В наявності
- Код: 40127
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний поворотний світильник Feron МL302-А круглої форми під лампу з декоративною вставкою з матового акрилового полімеру в нижній частині корпусу, що створює ефект додаткового м'якого декоративного світіння при включеному світильнику.
Модель можна використовувати для освітлення житлових і комерційних приміщень, кафе, ресторанів і готелів. Лаконічний універсальний дизайн і компактні розміри дозволяють встановити такий світильник в будь-яких інтер'єрах.
Основні переваги світильників Feron МL302-А:
Управління світлом. Світильники оснащені патроном GU10, тому ви самі можете вибрати лампу і таким чином управляти яскравістю і температурою свічення.
Естетичність конструкції. Світильники мають знімне фіксує кільце, яке перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільної конструкцією без зайвих елементів і зазорів.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж і надійну фіксацію. Оснащені клемними колодками для швидкого і зручного підключення до мережі. Основа світильника зручно з'єднується з корпусом завдяки різьбі.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів із залізним корпусом не схильний до корозії. Якісні комплектуючі.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, що відповідає українським і європейським стандартам електробезпечний
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 190 ₴







