
Світлодіодний світильник Feron AL522-1 10W білий
- В наявності
- Код: 40125
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладні поворотні світлодіодні світильники Feron AL522-1 на ніжці і монтажною основі мають велику потужність, світловий потік і покращений драйвер в порівнянні з попередніми моделями.
Моделі можна використовувати для освітлення житлових і комерційних приміщень, кафе, ресторанів і готелів. Лаконічний універсальний дизайн і компактні розміри дозволяють встановити такий світильник в будь-яких інтер'єрах.
Основні переваги світильників Feron AL522-1:
Якісна електроніка. Оснащені якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників при перепадах напруги. Драйвер укомплектований фільтром, що перешкоджає електромагнітного впливу світильників на роботу засобів зв'язку і пристроїв пожежної сигналізації.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають зручне регулювання напрямку світлового потоку на 3500 в горизонтальній площині і 3600 у вертикальній.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж і надійну фіксацію.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, якісні електронні компоненти і комплектуючі забезпечують надійну і тривалу роботу світильника.
Якість світла. Миттєво включаються і забезпечують рівне комфортне світіння без мерехтіння і пульсації. Високий рівень передачі кольору Ra> 80 дозволяє сприймати кольору предметів максимально наближеними до природних.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник дозволяє економити до 90% електроенергії в порівнянні зі світильниками, які використовують галогенні та інші лампи як джерело світла.
Ресурс роботи 50 000 годин.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 650 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 243 см |
| Діаметр | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 190 ₴




