
Світлодіодна лампа VIDEX C37F 4W E27 4100K свічка філамент
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23681 / VL-C37F-04274
90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа VIDEX Filament - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX Filament - доцільна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин. Термін придатності до використання обмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових отходов.
особливості:
- Спільна з вимикачами з підсвічуванням
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність Гарантійний термін 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | Білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна робоча напруга | 242 В |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Струм споживання | 30 мА |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E27 |
| Енергоефективність | 128 Lm/W |
| Колір колбі | прозора |
| Формфактор | С37 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 510 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,57 |
- Ціна: 90 ₴



