
Світлодіодна лампа VIDEX A80 30W E27 5000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25002 / VL-A80-30275
285 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа VIDEX A80 30W E27 5000K це потужна лампа призначена для освітлення складських, виробничих, промислових і інших приміщень. Корпус ламп виготовлений з сучасної теплостійкою пластмаси та спрощеної алюмінієвої форми, зберігає всі необхідні параметри для відводу тепла. Спеціальні високо потужні лампи VIDEX підійдуть для освітлення складських приміщень і виробничих комплексів, зовнішнього освітлення.
Гарантійний термін 24 місяць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Струм споживання | 225 мА |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Характеристики випромінювання | |
| Потужність випромінювання | 90 Вт/м |
| Світловий потік | 2700 лм |
- Ціна: 285 ₴



