
Світлодіодний лампа VIDEX A145 100W E40 5000K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24994 / VL-A145-100405
1 460 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа VIDEX A145 100W E40 5000K це потужна лампа призначена для освітлення складських, виробничих, промислових і інших приміщень. Корпус ламп виготовлений з сучасної теплостійкою пластмаси та спрощеної алюмінієвої форми, зберігає всі необхідні параметри для відводу тепла. Спеціальні високо потужні лампи VIDEX підійдуть для освітлення складських приміщень і виробничих комплексів, зовнішнього освітлення.
Гарантійний термін 24 місяць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Струм споживання | 740 мА |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Діаметр | 145 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Характеристики випромінювання | |
| Потужність випромінювання | 85 Вт/м |
| Світловий потік | 8500 лм |
- Ціна: 1 460 ₴



