
Світлодіодна лампа VIDEX T8b 9W 0.6M 6200K, матова
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 23374 / VL-T8b-09066
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа VIDEX T8b 9W 0.6M 6200K - аналог люмінесцентних ламп типу Т8 18W. Використання такої LED лампи дозволяє модернізувати люмінесцентні світильники різних типів (як побутового так і адміністративно-промислового призначення) і заощадити до 60% електроенергії в порівнянні з люмінесцентними лампами. Має тривалий ресурс роботи в 30000 годин. Це екологічна і надійна лампа, миттєво включається і працює без мерехтіння і шуму. Важливо! Перед монтажем лампи, зі світильника повинен бути вилучений стартер, дросель і конденсатор, оскільки лампа має вбудовані всі необхідні для роботи елементи.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6200 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 85 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Струм споживання | 70 мА |
| Кут свічення | 330 град. |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | G13 |
| Вага виробу | 140г |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Коефіцієнт потужності | 0,58 |
| Формфактор | T8 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 28 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 30 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
- Ціна: 135 ₴



