
Світлодіодний світильник настінно-стельовий VIDEX 24W 4100K Зоряне небо
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25299 / VL-CLR-244S
769 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладної VIDEX - це високотехнологічний світильник, який використовується в житлових приміщеннях в якості основного джерела освітлення. Стильний дизайн перетворює простір під найрізноманітніші завдання користувача. Альтернатива традиційним люстр і іншим засобам освітлення. Встановлюється як на горизонтальній поверхні, так і на вертикальній. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Площа освітлення до 14м2 (на висоті 3м).
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4100K |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 2160 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 326 см |
| Основні | |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 35000 рік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна сила струму | 180 |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 769 ₴




