
Консольний світильник VIDEX (поворотний) 50W 5000K Сірий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25745 / VL-SLе14-505
1 660 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED вуличний ліхтар VIDEX (поворотний) 50W 5000K
Світлодіодний ліхтар призначений для вуличного освітлення промислових, паркових, прибудинкових територій, дитячих майданчиків, зон відпочинку, доріг, торгових або рекламних локацій. Завдяки широкому діапазону робочої температури може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах, що забезпечить якісне освітлення, що відповідає сучасним вимогам, протягом тривалого терміну.
Ліхтар оснащений високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем захисту від вологи і пилу IP65, тому прекрасно протистоїть волозі, дощу, снігопадів і іншим погодних опадів. Спеціальне захисне покриття збереже ліхтар від подряпин під час монтажу або інших неприємностей в процесі експлуатації. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Розміщення ліхтарів рекомендується виконувати на висоті 6м.
Монтажний блок вуличного ліхтаря оснащений поворотним механізмом, який дозволяє здійснювати регулювання нахилу розсіювача ліхтаря. Поворотний механізм дозволяє змінювати кут нахилу розсіювача в межах 200 ° і також спрощує вибір місця його розміщення. Регулювання нахилу розсіювача дає можливість коригувати напрямок світлового потоку. Джерелом світла служать світлодіоди, що забезпечують якісний, рівномірний і направлене світло.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1100 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Діаметр кріплення | 54 мм |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 3 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Розміри | |
| Висота | 8.8 см |
| Довжина | 48.6 см |
| Ширина | 15.1 см |
| Основна | |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Рекомендована висота установки | 6м |
| Сила струму | 250mA |
| Кут розсіювання | 130° |
- Ціна: 1 660 ₴



