
Світлодіодний світильник вуличний автономний VIDEX 40W 5000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25790 / VL-SLSO-1005
7 437 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Автономний світлодіодний ліхтар - призначений для якісного вуличного освітлення промислових, паркових, прибудинкових територій, дитячих майданчиків, зон відпочинку, доріг, торгових або рекламних локацій без зайвих витрат на монтаж і електроспоживання. Сонячна панель світлодіодного ліхтаря не вимагає підключення до електричної мережі і дозволяє використовувати сонячну енергію, що робить його повністю автономним, екологічним і максимально безпечним.
Пульт дистанційного керування дозволяє запрограмувати ліхтар в необхідному режимі.
Головні переваги автономного світлодіодного вуличного ліхтаря:
• Джерелом світла служать світлодіоди, що забезпечують якісне, рівномірне і спрямованого освітлення;
• Тривалий термін експлуатації без необхідності в технічному обслуговуванні;
• Захист за стандартом IP65 дозволяє використовувати ліхтар в будь-яких погодних умовах;
• Швидкий і зручний монтаж;
• Не вимагає споживання електроенергії з мережі.
Набір кронштейнів для монтажу додається в комплекті
Рекомендована висота монтажу 3-6м
Час повного заряду 5-8 годин.
Час роботи при максимальній потужності + \ - 12часов.
Режими роботи (за допомогою пульта):
При освітленості менше 50Лк ліхтар включається і працює в режимі Авто.
1. "Авто" 1й годину роботи на 100% потужності, 2й годину на 80%, з 3го години по 6й включно на 60% потужності, 7й годину на 50%. Останні 3 години роботи світить на 30%.
2. "3ч" включає прожектор вночі, після 3 годин роботи він викл.
3. "5ч" включає прожектор вночі, після 5 годин роботи він викл.
4. "8ч" включає прожектор вночі, після 8 годин роботи він викл.
Ліхтар запам'ятовує останні настройки і застосовує їх при наступному включенні. Так само є можливість за допомогою пульта плавно відрегулювати яскравість.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7000 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 40 Вт |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Розміри | |
| Висота | 9.7 см |
| Довжина | 57.9 см |
| Ширина | 21.3 см |
| Основна | |
| Ємність акумулятора: | 40Ah |
| Розміри панелі | 670mm х 420mm х 30mm |
| Рекомендована висота установки | 3-5м |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Кут розсіювання | 75*130° |
- Ціна: 7 437 ₴




