
LED прожектор VIDEX PREMIUM 30W 5000K сенсорний День-ніч
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26171 / VL-F2-305G-N
929 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 30W 5000K сенсорний День-ніч
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічний джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор Videx - екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можна використовувати для освітлення автостоянок, гаражів, зовнішньої підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів.
Корпус LED прожектора має сірий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадів і іншим погодних опадів. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK08. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей в процесі експлуатації.
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ, Для освітлення ландшафтів |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 250 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 3900 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 620 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 3 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Максимальна сила струму | 140mA |
| Енергоефективність: | 130 Lm/W |
| Робоча напруга | 100-240 V |
| Розміри | |
| Довжина | 17.8 см |
| Висота | 19.7 см |
| Ширина | 3 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 90 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | З датчиком день/ніч |
- Ціна: 929 ₴



