
Світлодіодна лампа VIDEX Filament PS160FASD 8W E27 2200K Димерна
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26226 / VL-PS160FASD-0827
1 111 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа VIDEX Filament 8W E27 2200K димерна призначена як для внутрішнього освітлення житлових приміщень, так і для зовнішнього використання. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Всередині лампи знаходяться тонкі нитки світлодіодів, які виділяють мало тепла і не вимагають відводу тепла. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння і ударів.
особливості:
- Можливість регулювання яскравості
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
- Спільна з вимикачами з підсвічуванням
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність Гарантійний термін 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Максимальна робоча напруга | 242 В |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Енергоефективність | 63 Lm/W |
| Колір колбі | бронза |
| Формфактор | G200 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,5 |
| Максимальна сила струму | 73 |
- Ціна: 1 111 ₴




