
Акумулятор Videx 18650 (високострумовий) 20A 2200mAh
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24245 / IMR18650/2200/1BL
300 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт !!! Батарейки можуть бути в різних блістерних опакованнях.
Перезарядні літій-іонні акумулятори призначені для живлення пристроїв з високим енергоспоживанням
(Ліхтарі, бездротові електричні інструменти, медичні прилади, як елемент в переносних зарядних
пристроях і в акумуляторних батареях ноутбуків, малогабаритні транспортні засоби).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2200 мА/год |
| Кількість батарейок в упаковці | 50 шт. |
| Напруга | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Типорозмір | 18650 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 42 |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Мoдель | IMR18650 2200mAh |
| Основна | |
| Вид виробу | Літій-іонний |
| Максимальний заряд | 2200 mA |
- Ціна: 300 ₴

