
LED прожектор VIDEX PREMIUM 200W 5000K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26173 / VL-F2-2005G
2 160 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 200W 5000K>
Сучасний світлодіодний прожектор VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Світлодіодний прожектор VIDEX - екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 302x256x34мм.
Корпус LED прожектора має сірий колір і чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium значно вище, ніж у стандартного - 150Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 30000Лм.
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (25 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Гарантія - 3 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ, Для освітлення ландшафтів |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 250 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Світловий потік | 26000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 2250 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 3 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Робоча напруга | 100-240 V |
| Енергоефективність: | 130 Lm/W |
| Розміри | |
| Довжина | 30.5 см |
| Висота | 33.8 см |
| Ширина | 3.3 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 90 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальна сила струму | 940 |
- Ціна: 2 160 ₴








