
Рамка на 3 місця вертикальна Videx Binera кремова
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24688 / VF-BNFR3V-CR
51 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамки VIDEX BINERA дозволяють створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які
завдання ергономіки та естетики. Рамка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої
забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи
безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорт
ЗНИЖКА 15% При замовленні ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 15%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 228 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 51 ₴
- Спосіб упаковки: 12 шт в опакованні


