
Підсилювач сигналу контролера для світлодіодних стрічок Feron LD57
- В наявності
- Код: 21656
332 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсилювач Feron LD57, призначений для посилення сигналу контролера при управлінні світлодіодними стрічками з постійною напругою 12V-24V.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 216 Вт |
| Регулювання | Яскравості |
| Струм | 6 А |
| Тип управління | Електронне |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 332 ₴


