
Вбудований світильник Feron CD830 з LED підсвічуванням
- В наявності
- Код: 40023
83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Особливістю світильника є декоративний візерунок основи, нагадує структуру мармуру. Краще фактура візерунка проявляється при включеному підсвічуванні світильника. Відмінною особливістю світильників такого типу, є підсвічування корпусу за допомогою світлодіодної стрічки по периметру світильника. Завдяки такій особливості, світильник можна використовувати в якості як основного освітлення, так і у вигляді легкої декоративного підсвічування. Світильник оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16 і світлодіодним підсвічуванням по периметру світильника. Лампу і світлодіоди підсвічування можна підключати окремо і використовувати як різні типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без включення лампи. Рекомендується використовувати тільки зі світлодіодними лампами і з дистанційними вимикачами Feron.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Інший тип цоколя | GX53, GX5.3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 104 мм |
| Діаметр врізного отвору | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| основна | |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Колір корпусу | золото-чорний |
- Ціна: 83 ₴




