
Вбудований світильник Feron CD833 з LED підсвічуванням
- В наявності
- Код: 40026
202 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Особливістю світильника є напилення основі світильника дрібними блискітками та нанесений на неї абстрактний візерунок. При увімкненому світильнику така основа створює ефект мерехтіння дорогоцінного каміння. Відмінною рисою світильників такого типу, є підсвічення корпусу за допомогою світлодіодної стрічки по периметру світильника. Завдяки такій особливості, світильник можна використовувати в якості як основного освітлення, так і увигляді легкої декоративної підсвітки. Світильник оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, та світлодіодною підсвіткою по периметру світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна підключати окремо та використовувати як різни типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без вмикання лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Інший тип цоколя | GX53, GX5.3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220 В |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Діаметр врізного отвору | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| основна | |
| Колір корпусу | прозорий-срібло |
- Ціна: 202 ₴




