
Вбудований світильник Feron CD942 з LED підсвічуванням
- Готово до відправки
- Код: 32655
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Поверхня світильника оздоблена кристалами, які в поєднанні зі свіченням корпусу, створюють складний та надзвичайно гарний світловий малюнок навколо світильника. Відмінною рисою світильників такого типу, є підсвічення корпусу за допомогою світлодіодної стрічки по периметру світильника. Завдяки такій особливості, світильник можна використовувати в якості як основного освітлення, так і увигляді легкої декоративної підсвітки. Світильник оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, та світлодіодною підсвіткою по периметру світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна підключати окремо та використовувати як різни типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без вмикання лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Інший тип цоколя | GX53, GX5.3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр | 122 мм |
| Діаметр врізного отвору | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| основна | |
| Матеріал корпусу | Полімер |
| Колір корпусу | Прозорий |
- Ціна: 189 ₴




