
Вбудований світильник Feron CD8060 з LED підсвічуванням
- В наявності
- Код: 32570
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням (LED стрічка в основі). Таким чином він оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, і світлодіодним підсвічуванням по периметру світильника. Лампу та світлодіоди підсвічування можна підключати окремо та використовувати як різні типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без включення лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватись в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 195 ₴



