
Розетка одинарна телефонна CAT3 VIDEX BINERA чорний графіт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24467/ VF-BNSK1TF3-BG
110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетки VIDEX BINERA дозволять створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики.
Розетки VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку.
Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
ЗНИЖКА 10% При ЗАМОВЛЕННІ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 грн ЗНИЖКА 10%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модифікація | CAT3 |
| Постачається | З модулями |
| Тип | Телефонна розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-11 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 110 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в опакованні






